Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik az a tusfürdő, amelyik...

Melyik az a tusfürdő, amelyik tényleg NEM SZÁRÍTJA A BŐRÖMET kicsit se? Már annyira unom, hogy ősszel, télen mindig húzódik a bőröm ezektől. (Avon, Dove, stb)

Figyelt kérdés
2015. okt. 10. 12:29
 1/6 anonim válasza:

én is így vagyok, de sajnos minden tusfürdő szárítja a bőrödet.

nekem az használ, ha iyenkor tusolás után egyből testápolózok.

2015. okt. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nivea az nagyon jó nekem pedig nagyon száraz a bőröm nekem ez után is kell testápoló de nyilván érezni a különbséget .

[link]

2015. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően a víz szárítja az a baj. Gyógyszertári fürdőkrém, előre felhígítva.

[link]

2015. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, ha tényleg mindegyik szárítja, a víz a hibás, teljesen mindegy mit csinálsz. Gondolom kemény felétek a víz. Sajnos ezen semmi nem segít, csak ha fürdés után bekened magad testápolóval. Ja és ilyen esetben a fürdés közbeni testápolók is csődöt mondanak, hiába tűnik praktikusnak. :(

Esetleg próbálkozz babáknak való fürdetőkkel, ezek általában kíméletesebbek.

2015. okt. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Babylove fürdető és sampont használok, nekem az bevált.
2015. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd ott a tusfürdőket. Nem fogsz olyat találni, aminek ne lenne valami káros hatása, az összes teli van mindenféle káros vegyszerrel...


Én is ott hagytam, és egyáltalán nem bántam meg, helyette

természetes szappant szoktam venni, amiben nincs tényleg semmi káros.

Először a Mannán vásároltam, de mivel ott 1300 Ft volt egy szappan, sokaltam az árát és legutoljára a Borzaszappantól vásároltam (be is linkelem, hogy melyiket), és ez egyáltalán nem szárítja ki a bőrömet, úgyhogy csak ajánlani tudom, az ára is elfogadható, és 100%-ig természetes :)


[link]

2015. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!