Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az első benyomásotok egy...

Mi az első benyomásotok egy hullámos festett fehér hajú lányról?

Figyelt kérdés
Most szőke ombre hajam van de néhol fehér ,és szeretném az egészet fehérre.Hosszú hullámos hajam van és nagyon fiatal arcom.19L

2015. okt. 10. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám róla,hogy szegénykém még nem tudja,hogy mire vállalkozott. Ugyanis ha leszívatod fehérre,pár mosás után rövidre törik a hajad.
2015. okt. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Természetellenes a fehér haj és alig áll jól valakinek. Hófehér tökéletes bőr kell hozzá és stílus sem árt. Nem sok ilyet látni.
2015. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 opened paradise ***** válasza:
100%
Őszintén szólva (sajnos) még nem jött velem szembe ilyen lány,de imádnám.
2015. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ilyesmi stílusom van: [link] [link] [link] [link]
2015. okt. 10. 21:49
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy nem hiszem el, hogy valaki szándékosan így tönkre akarja tenni a hajszerkezetét...ocsmány.
2015. okt. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Khaleesi
2015. okt. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép lenne. Magamnak nem festeném be soha, mert én nagyon szeretem a természetes gesztenyebarna hajam. De másokon ngyon tetszik az extra világos haj. Szerintem fesd be, mert azokhoz a ruhákhoz amiket linkeltél különösen jól állna. De először szerintem fodrásszal csináltasd meg, mert egyedül nem biztos hogy egyből sikerülni fog a kívánt eredmény. :)
2015. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vegyél hozzá piros kontaktlencsét és lehetsz albínó :D
2015. okt. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne kritizáljátok a kérdezőt, nem tudhatjátok, hogy nem-e egy csimóta boszorkánnyal van dolgotok és békává változtat titeket.
2015. okt. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!