Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrásznál hajmosás után...

Fodrásznál hajmosás után belehet sütni a hajat göndörre vagy károsul?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam hogy elmennék fodrászhoz festetni,vágatni és a végén besütni göndörre mert egy alkalomra szeretném. Ezt megtudja így egyszerre a fodrász? nedves hajat belehet sütni hajsütővassal?
2015. okt. 10. 20:22
 1/4 manó1235 ***** válasza:
Nedves hajat tilos! Gőzölögne és megfőne kb :D csak a száraz hajat tudja formázni ( göndöríteni, vasalni) DE meg tudja oldani, megszárítja a vágás, festés után és úgy göndöríti.
2015. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted nem szárítja meg? Vagy hogy gondoltad?
2015. okt. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Két lehetősvég van, megcsinálja a festést, vágást, megszárítja és utána besüti vagy kisebb csavarókkal nedvesen felcsavarja és beültet a búra alá.
2015. okt. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nedves hajat NEM!

De szárítás után miért ne süthtné be?? Nem károsul jobban, mintha hazamennél a fodrásztól és otthon besütnéd...

Én 4 hetente járok festetni, ha kedvem van a hullámos, göndör hajhoz, akkor szárítás UTÁN besüttetem. Ha szögegyeneshez van kedvem, akkor kivasaltatom. Ennyi. :D

2015. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!