Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos arcbőrre mit...

Pattanásos arcbőrre mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Az arcomon van most rengeteg pattanás, és már sok mindent kipróbáltam, több kevesebb sikerrel. Ti mit használtok, ami használ ? Amit most kezdtem az az arcradír után a Dermofil paszta, eddig még nem vettem észre változást :/

2015. okt. 11. 22:00
 1/5 anonim válasza:
Szia;) nekemis rengeteg volt, es en, most lehet, hogy megfogsz lepodni, de egy sima kamillas babaszappannal alaposan atmostam az arcom, majd egy SUDOCREM-mel bekentem estere. Naponta tobbszor is most meg az arcod kamillas szapannal. Kevesebb edesseget egyel, es sok folyadekot, lehetoleg vizet igyal. Ha naponta megeszel egy almat, vagy egy gyumolcsot, az megjobb. Ha nassolni valora vagysz, egyel egy kis kekszet, vagy hasonlot. Tudom, hogy nehez megallni, de muszaj. Nekem is nehez volt, mert hozzaszoktam a minndennapi edesseg eveshez. Ez nekem bevalt, probald ki te is. 1het alatt eszreveheto lesz a valtozas, ha nem eszel edesseget, es SUDOCREMMEL kened az arcod. Ez hiaba baba popsi krem, gyulladas csokkento hatasa van, ami erre rendkivul alkalmas.
2015. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Moss arcot naponta 2x.
2015. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Próbáld ki a Balea Soft&Clear Gel+Clean Clear arctonik(estére)Pure Skin szinezett pattanáskezelő!:)
2015. okt. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arcmosás és kókuszolaj (lefekvés előtt vékonyan vattával felkenve).
2015. okt. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gbea21 válasza:
Pattanasra mindenfele tonikot,kremet,gelt hasznaltam es megis evek ota nagyon sok van. Most a lidl-bol nagyon olcson erzekeny borre ajanlott nedvestorlot vettem , amivel reggel es este letorlom az arcomat , es nekem nagyon bevalt . Azt ajanlom ,hogy probald ki mert nagyon olcso es hatasos
2015. okt. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!