Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A tartós hajszínezők mennyire...

A tartós hajszínezők mennyire károsak? Esetleg melyik a jobb márka?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy a hajfestés káros, és hajhullást is okozhat. A hajszínező mennyire "kímélőbb"?


Elég sok van belőlük a piacon, így nem tudok dönteni, találgatni pedig nem szeretnék. Gondolom vannak itt, akik próbálták/használják. :)


2015. okt. 13. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Festékből és színezőből is van jobb minőség meg rosszabb. Fodrászkellékesben találod meg a jobbakat. Én Lakmé-t használtam sokáig, nagyon jó fajta színező. De a Wella is jó. Ezektől semmi baja nem volt a hajamnak. Palette és társai meg agyon szárították, olyat mégegyszer nem vennék.
2015. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hajszínezőnem káros...a hajfesték beépül a haj szerkezetébe, ezért nem kopik ki, hanem nő lefelé, a hajszínező viszont csak "rátapad" a hajra, de nem kerül be a haj belső szerkezetébe, csak a haj külső részén van. Ezért kopik és nem nő lefelé. Persze ha közben látványosan nő a hajad és tartós a színező, akkor van pici de nem látványos lenövés. De az minden hajmosásnál fakul, majd teljesen kifakul.
2015. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!