Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tüntessem el a vadhúst?

Hogy tüntessem el a vadhúst?

Figyelt kérdés

A fülemben volt piercing, már kivettem, kezeltem oxycort spray-vel több, mint 3 hétig. Fújtam napi 2-3x minden nap, d enem múlt el a vadhús, nagy, kemény, csúnya!!!

Szeretném leszedetni orvossal, de nem tudom, milyen orvoshoz menjek, kihez forduljak. Valaki tudna segíteni, ajánlani valakit aki hasonlóképpen járt?


L, Bp.



2015. okt. 14. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az Oxy nem segített, akkor sebészhez menj.
2015. okt. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem amikor az orromon volt, fekete nadálytő krémmel kentem és eltűnt. a testvéremnek a tetran kenőcstől múlt el. miután nem látszik, azután is egy kicsit még kenni kell hogy végleg elmúljon. 3 hét azért még nem olyan durva. de persze én nem látom milyen, ha szerinted már durva, akkor menj el ügyeletre akár, vagy sebészetre, és ott megmondják mit tegyél.
2015. okt. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!