Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy a legegyszerűbb kinyomni...

Hogy a legegyszerűbb kinyomni a miteszereket?

Figyelt kérdés

Már fél órája küszködök egy miteszer kinyomásával de nem sikerül előcsalnom:D

Hiába nyomom teljes erőmből nem sikerül.

Tud valaki valamilyen módszert ami megkönnyíthetné a dolgom?

Kozmetikushoz azért nem akarok fordulni mert az számomra túl drága:/

Előre is köszönöm:)


2010. márc. 16. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol van. Az orron számomra könnyű kinyomni. De próbálkozz vele, menni fog :) Csak úgy csináld mint ha egy pattanást akarsz kinyomni.
2010. márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem is van eleg sok miteszerem.

Na szoval igy csinald:

A kezelést mindig előzze meg egy kamillás gőzölés, ami felpuhítja a bőrt. Utána tiszta kézzel, vasalt fehér vászondarabbal nyomd ki a bőrben lévő faggyúdugókat, majd fertőtlenítő hatású alkohollal töröld át a kezelt bőrfelületet.

Remelem segitettem!Sok sikert :]

2010. márc. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz szét a környéketeken, biztos van olcsóbb kozmetikus. Nem mindenki bőrét könnyű kitisztítani, avatatlan kéz sebhelyet, értágulatot okozhat. Ha mégis otthon próbálkozol alaposan puhítsd fel a bőröd nyomkodás előtt.
2010. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Azt az egy makacs miteszert azóta se sikerült kinyomni:D de a tanácsaitokkal a többivel már boldogultam..köszönöm:)

2010. márc. 21. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!