Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani zsíros...

Tudnátok ajánlani zsíros bőrre kozmetikumokat?

Figyelt kérdés

Nagyon zsíros a bőröm ezért sok pattanásom van,illetve kisebb bőrhibák.Tudnátok ajánlani kozmetikumokat ehhez a bőrtípushoz?

20/F


2015. okt. 18. 12:22
 1/2 anonim válasza:
Ha még nem próbáltad akkor mindenképp próbáld ki a kézzel készült natúr szappanokat, azon belül én a kecsketejeset tudnám ajánlani. Az ilyen szappanokat a DM-be vagy a Rossmann-ba is betudsz szerezni :)
2015. okt. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Garnier micellás víz lemosásra reggel-este, elég egy fél korongot benedvesíteni, hidratálni meg nagyon jó a Bioderma Sensibio Light krémje, ez gyógyszertárban kapható, nekem fél évig elég, szóval megéri, hiába drága. Egyik sem irritál, nincs bennük sem parfüm, sem alkohol és nem okoznak pattanást. Aztán: ne tapogasd az arcod, ne lógjon rá a haj. Ha egy hónap múlva sincs javulás, akkor nagyobb a probléma. Olvasgass itt, nekem sokat segített:

szepsegreceptek.hu

2015. okt. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!