Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy borotváljam csupaszra...

Hogy borotváljam csupaszra ott lent?

Figyelt kérdés
Most lesz az első és csupaszra szeretném, de nem tudom teljesen leszedni. Lányok ti hogy csináljátok? Tippeket kérek
2015. okt. 18. 18:23
 1/5 anonim válasza:
Szerintem használj elemes borotvát mint pl a Braun vagy Remmington vagy egyéb márkák által készített borotva, mert azzal nem tudod elvágni magad.
2015. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Linó03 válasza:
Előbb ollóval a nagyját, aztán borotva. Vagy elektromos borotva - az azért is jobb, mert nagyon röviden meghagyja, és így kevésbé fog utána viszketni meg kipattogni. Legalább is nekem azzal sokkal jobb.
2015. okt. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gillette borotvahabbal bekened, majd eldobható borotvával letolod. Ugyanígy a lábat, a kart, stb. Bár én inkább gyantázom, így 3 hétig egy szőrszál se nő.
2015. okt. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A gyanta a legjobb megoldás.
2015. okt. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy biztos. Hajvágóvsl mindenki vigyázzon!!! Nemem volt, hogy úgy bekapta a zacsit, hogy a szemeim kigúvadtak, a füleimből meg jött a füst!!! Szóval csak óvatosan! :)

33F

2015. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!