Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges, hogy ettől az új...

Lehetséges, hogy ettől az új kozmetikumtól kezdtek el kijönni gyulladt pattanások?

Figyelt kérdés
Eddig használtam alapozót, ami alá néha tettem primert,néha nem (Baby Skin báziskrém). Akkor is előfordult, hogy jöttek elő pattanások, de most hogy elkezdtem használni "üresben" ezt a MANHATTAN-es 2 IN 1 PERFECT TEINT-et (ami alatt nincs semmi, erre kenek fel korrektort és bronzosítót), kijött egy csomó gyulladt pattim. Elképzelhető, hogy ez okozza? Nagyon remélem, hogy nem, mert amikor felkenem tényleg jobban néz ki a bőröm. Más kozmetikumot nem nagyon váltottam. Péntek óta kezdtem el használni, akkor semmi gond nem volt, szombaton elmentem bulizni, aludtam kb fél órát, vasárnap reggel volt rajtam 1 gyulladt, azt kinyomtam, szépen be is gyógyult, tegnap viszont megint jöttek ki rajtam újjabbak, illetve megint látom, hogy kijött 1-2. Az összes a homlokomon van... Megjönni nem fog.
2015. okt. 20. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Primert hanyagold lehet a tömény szilikon amit tartalmaz az okozza nálad a pattanásokat.

Alapozót is hanyagolhatnád vagy térj át valami naturkozmetikumra (Müllerben van jó néhány)

2015. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elgé csúnyák az összetevői, úh lehet h emiatt vannak a pattanások.

Nézd meg Krémmánián!

2015. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A primertől egyáltalán nem lett bénább a bőröm, sőt.. Illetve én nem vettem észre, hogy ártana.

Megnéztem a véleményeket, de szinte senki nem írta, hogy pattanásokat okozott volna, javarészt csak pozitív véleményeket írtak.

2015. okt. 20. 22:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet. De attól is, ha alkoholt ittál a buliban és esetleg nem mostad le a sminket se rendesen mielőtt lefeküdtél. Az én bőröm a nemalvást is nagyon megsínyli. Szerintem várj pár napot, tegyél még egy kísérletet, ha pedig újra előjönnek, akkor keress más alapozót. Hidratálókrémet azért használsz gondolom az alapozó előtt..
2015. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen-igen, bár mar nem nagyon merek kockáztatni, mert randira készülök, utana meg arctisztitas,de majd meglatjuk! Koszonom az eddigi segítséget, es utolsó: természetesen használok elotte hidratalo krémet.

Puszi !:)

2015. okt. 22. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!