Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok nekem balzsamot...

Tudnátok nekem balzsamot ajánlani?

Figyelt kérdés

1 éve vettem balzsamot,lassan már elfogy. A mostani egy Syoss balzsam a könnyen kifésülhetőségért. Igazából mag vagyok vele elégedve,de mégsem művel csodát a hajammal. szóval 5ös skálán 3/4es. :) Valami olyan balzsamra lenne szükségem,ami dús hajamat egy kicsit összerendezi. :D Nagyon sok van,reggel fésülködöm,és amire elérek iskolába,már vállalhatatlan a hajam. :( Annyira irigylem azokat,akiknek csak úgy siklik a hajában a fésű. :(

Nagyon hosszú hajam van,a balzsamot csak az alsó felére használom,szóval az,hogy zsírosít,vagy nem zsírosít,engem ilyen szempontból nem igazán érdekel. Azért legyen elfogadható áron,de mivel egy balzsam nagyon sokáig elég,és nem kell évente 6-7x venni ,mint sampont,ezért az ár nem fő szmepont. :)

Köszönöm előre is :)


2015. okt. 25. 07:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a Serical Latte Tejproteines balzsamját használom,ami számomra egy csoda.Mintha selyembe nyúlnék olyan a hajam.Nem drága,1200Ft,és 1literes tehát nagyon-nagyon sokáig elég.Használtam már.drágábbat is,pl.Alfaparf Midollo Di Bamboo pakolást,de ugyanolyan volt a hatás.
2015. okt. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!