Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok az ombre hajról?

Mit gondoltok az ombre hajról?

Figyelt kérdés
Most megyek a héten megcsináltatni a hajamat ombrésre nagyon hosszú a hajam szeretnék valami ujjat kipróbálni leszarom hogy tömeg tucat nekem tetszik nem azért csinálom hogy utánozzak valakit nekem tetszik és kíváncsi vagyok a véleményetekre!
2015. okt. 25. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát most épp ez a divat. Nekem különösebben nem tetszik, csak nagyon profin megcsinálva, nagyon jól harmonizáló színekkel találom bármennyire szépnek. De a kérdés csak messziről érint, mert jelenleg olyan 5 centis hajam van, és az egészet színezem.
2015. okt. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetsik, termeszetes, es természetellenes színekkel is :)

En sem azert szeretem mert divat

Csak vigyázz vele, hogy mesterfodrasz,vagy olyan csinálja aki mar tapasztalt benne, mivel a barátnőm is ugy hart, hogy nem ombre, hanem egy nagy csik varja, egy bagy szoke

2015. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elozo voltam, Bocsi a helyesírás miatt 😁 barna* jart* nagy*
2015. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2013
2015. okt. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet szép is akár, de a legtöbb amit látok az ilyen olcsó fodrásznál készült ocsmányság. Aki ombrét csináltat legyen legalább olyan igényes hogy megnézi eddig miket alkotott a fodrász ezen a téren. Ha semmit nem tud felmutatni akkor ne ott csináltassa, mert az nem ombre lesz hanem ocsmány lenőtt haj.
2015. okt. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, pont azért mert tucat. Na meg nagyon sokszor elcseszik.
2015. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akik azt állítják, hogy nem a divat miatt tetszik nekik, azok ezt hogy értik? Ombre hajuk volt már azelőtt is, hogy divatba jött? Mert különben a többség nem is tudna róla...
2015. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4-es kérlek, 2013? inkább 2011!
2015. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha ezek a dolgok stimmelnek akkor nagyon tetszik:

-Megvan a normális átmenet, tehát nem olyan hogy felül sötétbarna aztán hopp, egy szögegyenes vonal és hidrogén szőke.

-Ha nem feketéből megy szőkébe, hanem pl. sötétbarnából világosbarnába.Tehát nem túl nagy a kontraszt.


A példa kedvéért:

Tetszik: [link]

[link]


Nem tetszik: [link]

[link]


Nekem is volt ombre hajam, imádtam, bánom is hogy levágattam és befestettem.

2015. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7-es: Az utolsó vagyok, hogy válaszoljak neked is... Igen, valóban a divat miatt ismerhette meg mindenki, a divat által tetszhetett meg. De amikor valaki azt mondja hogy "nem a divat miatt" akkor úgy érti hogy nem azért csinálja mert követni akarja a többieket, hanem mert tetszik neki. Tehát ha történetesen az lenne a divat hogy fekete rövid haj akkor nem vágatná le mert nem tetszik neki, de aki a divatot követi akkor is levágatja ha tetszik neki ha nem és ha jól áll neki vagy nem akkor is.
2015. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!