Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajfestés, létezik,...

Fekete hajfestés, létezik, hogy kidobja a hajam a festéket?

Figyelt kérdés

Lányok! Első alkalommal nem tartós hajfestékkel lett befestve feketére a hajam. Jó lett tetszett, de ugye kikopott egy idő után, és néhol barna lett. Most nemrég újra befestettem tartóssal. Most a napokban mostam hajat, tettem rá hajpakolást is. Most ismét felfedeztem, hogy néhol vannak benne barna foltok. Nem annyira látszik, mint a múltkor, de engem nagyon zavar. Létezik, hogy a hajpakolástól van? Valaki mondta, hogy a hajpakolás kiszívja belőle. De ennyire? Szerintetek hagyjam a festést, vagy mit tegyek? Sokkal jobban tetszik a fekete, mint a barna ez tény. De én nem akarok vele ennyit szenvedni. :(


Ui.: A sampon és a balzsam amit használok nem festett hajra való... nem szándékozom olyat venni, csak ha nagyon muszáj.



2015. okt. 26. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A balzsamtól nem jöhet ki a festék a hajból. Létezik, hogy az erős, ellenálló hajból kikopik (más meg mit szenved, hogy megszabaduljon tőle!), de az is lehet, hogy csak nem jutott oda festék, vagy csak kevés.
2015. okt. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Azt elfelejtettem mondani, hogy megnéztem hajfestés után, sehol sem volt benne barna. Tehát egyértelműen azóta keletkezett. Maximum két hete festettem a hajam (lehet még sokat is mondtam.)


Mit tehetnék ellene?

2015. okt. 26. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rossz minőségű festéket használtál.
2015. okt. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!