Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap délután 4-kor voltam...

Tegnap délután 4-kor voltam arctisztításon (kozmetikusnál), és ez el fog múlni holnapra?

Figyelt kérdés

Tegnap kozmetikusos arctisztításon voltam és mikor kijöttem úgy néztem ki mint akit agyonvertek,2 óra után pirosabb és duzzadtabb lett.

Mára már egész jó ,de eléggé sok a piros "folt" (kinyomott pattanás) és néhány helyen enyhén duzzadt,pirosas,rózsaszínes.

Holnapra már emberek közé kéne mennem. Addigra elmúlik?



2015. okt. 27. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem csak rosszabb lett sajnos, és a tetejében annyira fájt utána az arcom, hogy le sem tudtam tenni éjjel a párnára.

3nap kritikus volt, nagy vörös foltok


Viszont egy barátnőmnek elég problémás az arca (jobban, mint az enyém, de neki másnapra SEMMI nem látszik, gyönyörű...)

2015. okt. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hidj benne ,hogy jo lesz es esetleg tegxel valami nyugtato pakolast vagy nezd meg mi csokkenti a pirossagot:)

Ha meg nem mulik el alapozd be magad

2015. okt. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem egy hét szokott lenni mire elmúltak a kozmetikus nyomai.
2015. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!