Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mt gondoltok a Manna szappanrol?

Mt gondoltok a Manna szappanrol?

Figyelt kérdés

Nagyon miteszeres es pattanasos, zsiros borom van

Szerintetek melyik lenne a jobb nekem?: Eben szappan vagy a korianderes szappan?

Nete melyik vlt be jobban?

Velemenyt irnatok?

Mennyi ido mulva hatott?

Eltuntek a pattik?

Felpontozok mindenkit!💚💚

13L

Kozonom



2015. okt. 31. 12:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én sokáig használtam ében szappant. a mitesszereim maradtak talán pattanáson nem volt. és elég zsíros a bőröm az se változott. vannak ettől olcsóbbak és ugyanilyen jó márkák(pl himalaya vagy alterra) semmivel se különbek mint a manna és jóval olcsóbbak
2015. okt. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Sunshinedoll ***** válasza:
87%

Sz-r mindegyik, tele vannak irritáló összetevővel, hamis reklámszövegük van, egyébként eljárás is indult ellenük ez ügyben.

Ja: Nem hatott, ellenben tönkretette a bőrömet :D

2015. okt. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ajándékba kaptam az ében szappant. Ugyan pattanásaim nincsenek, de a bőrömet kissé leszárította így megkockáztatom, hogy arra is jó. A mitesszereimet 90%-osan eltávolította. Összességében meg vagyok vele elégedve, de nagyon ritkán használom és teljes áron nem venném meg.
2015. okt. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Válassz valami olyan terméket, ami mögött valami tudomány is van. Ezek a termékek kamu termékek. Szerinted egy közgazdász, aki "fejleszti " ezeket a termékeket hol ért már komolyan ehez a témához? Kamu termékek. Csak a marketing, a hülye reklámszövgek miatt veszik az emberek, de aztán rájönnek, hogy nem jó. Vegyél a bőrödre Eucerin arclemosót és krémet. Van külön mindkettőből pattansos és miteszeres bőrre. 2 hét otán mintha kicserélték volna az arcodat, szépen letisztítja. A bennelévő anyag védi a bőrödet a baciktó, így nem alakul ki miteszer és pattanás.
2015. okt. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Utolso:es mar meglevo pattanasokat is eltunteti?

Egyevkent koszi szepen mindenkinek :* :)

2015. okt. 31. 23:02
 6/14 A kérdező kommentje:

Ment a zold kez mindenkinek!

Koszi az oszinteseget:)

2015. okt. 31. 23:03
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem 3 manna szappanom is volt, de egyik sz*rabb volt mint a másik....azóta drogériás meg bioboltos natúrszappanokat használok, amik sokkal olcsóbbak. Jobbak és tovább is tartanak mint a Manna.
2015. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Szia! Sajnos nekem is azt kell mondanom, hogy a Mnnának max. a marketingesei ennyire jók, de a mögöttes tartalom nem sokat ér... Nekem a szappanok nem váltak be, és egy rózsavízükre még allergizált is a bőröm. Én a Happy Skin termékeit használom már 1 éve, és minden ígéretet beváltottak! Javaslom próbáld ki!
2015. nov. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Korábbi hozzászólóval kell, hogy egyetértsek, mivel nem mindegy milyen szakmai háttérrel miket dobnak piacra... Én is a Happyskint ajánlom neked. Egy orvos természetgyógyász hölgy áll mögötte és én is zsíros, pattanásos bőrömre kerestem náluk megoldást. Én a Jade tonikot és a szénszappant is használom minden este. De szívből ajánlom még a Kirké arctisztító tejet! Soha jobbat még nem próbáltam! Nekem már elmúltak tőle a pattanások! :)
2015. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én is rendeltem már. semmivel nem lett jobb a bőröm tőle. sőt egyenesen hányás szaga volt a szappannak. gondolom valamelyik összetevőjétől. szerintem malus krémet használj azzal jobban jársz. kellemes az illata és tartósítószert, vegyianyagot nem tartalmaz. én azt használom. bőrnyugtató-gyulladáscsökkentőkrém a neve. postai úton rendelem mindig előre utalás után. a másik krémem spf20 azt is netről rendelem, az is nagyon finom jó arckrém.
2015. nov. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!