Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek is ilyen szélmalomharc...

Nektek is ilyen szélmalomharc a hajnövesztés? Botrányos! El vagyok keseredve! Többi lent: ' (

Figyelt kérdés
Sosem voltam igazán megelégedve a hajammal: tipikus jellegtelen barna, vékonyszálú, lelapulós és nincs tartása, egyik oldalt van benne 1-2 hullám, másik oldalon egyenes, hátul kiállt régebben, lényeg hogy formázás nélkül egy katasztrófa. nagyon nem szerettem, akárhányszor tükörbe néztem csak keserűséget éreztem. mindig próbáltam növeszteni, de sose nőtt igazán. kb 6-7 éve vasalni is kezdtem, ezzel is javítva valamit az önképemen, majd kb. 2,5 éve nekiálltam festeni. így imádtam a hajam, életemben először (majd 2,5 évig) kicsattantam az önbizalomtól, imádtam festett vörös fürtjeimet. Ennyi idő után viszont szétroncsolódott és feladta a harcot, fáj beismerni, de ez van. Kb 4 hónapja kezdtem kúraszerűen ricinus- és kókuszolajat használni rá ápolás és növesztés céljából. Figyelek a táplálkozásomra, a folyadékbevitelre. Lemondtam a hajvasalásról, újabban pedig váltottam a WU2 samponomról babylove babasamponra, ami színezőanyag és parfümmentes. Mivel még mindig festett vörös vagyok látom a lenövésemből hogy iszonyatosan lassan nő, értsétek ezt úgy hogy másfél hónap után alig van látványos lenövésem. Fontolóra vettem, hogy visszafestem, hiszem szeretném ha megerősödne. Viszont az eredeti hajszínemet sose szerettem, egyszerűen a sírás kerülget ha régi képeimre nézek :( Tudom hogy nem lennék úgy boldog (igen, tarthattok bolondnak, de nem éreztem magam jól a bőrömben több mint 15 évig, mert gyűlöltem a hajam.) Másnak is ekkora szenvedés 1-2 centi hajnövesztés? :( Valamit rosszul csinálok? :(

2015. nov. 4. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez a problémám,annyi különbséggel, hogy én be is daueroltattam,mert utálom ha lapos.Szőkítettem is,szóval gondolhatod milyen szép:-)

Na,most ott tartok,hogy másfél éve nem bántom,visszafestettem az eredetire,sötét szőkére.A dm-ben vettem Haar vital komplex kapszulát,a fodrászkellékesnél meg keratinos hajszerkezet újjáépítő csomagot.Közben havonta vágok belőle,míg a szálkás végek el nem tünnek.

most már szépen nő a hajam,tavaszra már elégedett leszek(remélem)

2015. nov. 5. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia

mindenképpen festesd be barnara, es utana noveszd. elég igénytelen amikor valaki úgy noveszti le, hogy nem festeti kozel azonosra az eredeti hajaval.

én egyébként szokerorol dontettem ugy, hogy eleg. január óta vagyok ujra barna. de alig no a hajam, 12-13 centi nőtt azota, de kozel fél méter hosszú a hajam.. idegolo hogy ilyen lassan nő. foleg, hogy latom, hogy az anno szokitett hajam milyen szálkás. ami meg most nő milyen szép puha:)

ha még nő kb vállig a hajam, utana le fogom vagatni az anno szőkére festett reszt.

mert hiába festettem vissza barnára, kicsit elovillan feny a szőke főleg fenyben:/

a szinerol meg te dönts. esetleg egy sötétebb barna nem tetszene? mivel amúgy is barna vagy, nem kéne olyan sűrűn festeni, mintha más színt valasztanal

2015. nov. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha utáltad magad a régi hajszíneddel akkor semmiképp ne legyen olyan, keress normális hajfestéket, ami tápláló, kevésbé árt, van bőven olyan is fodrászkellékesben.

Nem értem miért akar amúgy mindenki mostanság hajat növeszteni, a hajnövekedésnek egyébként is fázisai vannak, lehet a tiéd most épp nincs növekedési fázisában, szóval bármit csinálsz vele, most akkor sem fog gyorsabban nőni.

2015. nov. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!