Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért roncs a hajam? Sosem...

Miért roncs a hajam? Sosem vasalom, évente max 2x festem. Hetente 1-2x mosom. Használok hajolajat minden mosás után. Valamint csak télen, és csakis a tövét szárítom a hajamnak. Mégis az egész roncs.

Figyelt kérdés
Mindig kevés és vékonyszálú hajam volt. Lassan növő. Viszont a hajam frufru része, az több és egészségesebb a hajam többi részénél. A hajam többi része a töveitől száraz, és kb. 5 vékony 1 cm vastag tincsből áll a hajam. Ha összecopfozom akkor a copf olyan 3 cm vastag. Semmit sem tudok vele kezdeni. Hiába járok 2-3 havonta fodrászhoz vágatni. Van egészségügyi problémám, a gyomrommal, de az kiskorom óta megvan. Nem értem, hogy miért lesz egyre rosszabb a hajam. Régebben kicsit szebb volt. Mostanság, az elmúlt egy évben már nem is nevezném hajnak inkább a hajam. Amúgy használok hajszeszt is meg vitamint. Nem szeretnék kopasz lenni 25 évesen.
2015. nov. 7. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha kevés és vékonyszálú hajad van, azzal sok mindent nem tudsz csinálni, max póthaj. Nekem is olyan van, de szép egészséges. Én argánolajat és pakolást használok. Főleg a pakolás tette rendbe. Állítólag a ricinusolaj hajnövesztő, de én nem próbáltam.

Viszont ha ennyire súlyos a helyzet, akkor én elmennék fejbőrdiagnosztikára, ott meg tudják nézni, hogy igényel e valami speciális kezelést a dolog. Attól függően amit ott mondanak , elmennék bőrgyógyászhoz is!

Fejbőrdiagnosztika nálunk régen a gyógyszertárban volt, és ingyenes. Szerintem nézz utána!

2015. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én is gondolkodtam a hajdiagnosztikán. Ricinusolajat jó pár éve használtam. De nem jött be. Itthon van sok kencém, argánolaj, sheavaj, amlaolaj, hajvaj, professzionális termékek, de semmi nem használ. Úgyhogy mostanság csak samponozok illetve hajolaj a végekre.
2015. nov. 7. 14:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Serical Carota pakolását! Isteni jó, és filléres tétel! gyönyörűen felpuhítja a hajat! Hajmosás után vastagon tedd a hajadra, ne sajnád, és hagyd rajta 5-10 percig. Fodrászkellékesnél tudod megvenni! Ami még nagyon bevált nekem, az a fekete avonos sampon, asszem Supreme Oils a neve. Ez a legjobb amiket valaha használtam.


[link]


(Első vagyok)

2015. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Serical Placenta hajpakolást használtam. De szerintem valami komoly belső problémám lehet, ha semmi sem használ. De köszönöm szépen a segítséget.
2015. nov. 7. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!