Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nektek nincs bőségzava...

Lányok, nektek nincs bőségzavarotok a drogériában?

Figyelt kérdés

Velem mindig ez van már akkor is, ha csak tusfürdőt megyek venni. Végigszagolom a kínálatot, aztán még vagy 5 percig döntésképtelen vagyok. Dm-től Body Shop-ig mindenütt vásárolok, szóval nincsenek bevált kedvencek, amikhez visszatérnék.

Samponnal még rosszabb, ott aztán tényleg képes vagyok órákat szobrozni a drogériában. Balea-tól Tigi-ig mindent használok, és mivel egy flakonnal fél évig elvagyok, olyan nehezen megy a választás.


Ti is így vagytok ezzel?


2015. nov. 9. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Aha :)Így voltam! Azért nézek előtte körbe a krémmánián, ott kiválasztom a számomra legjobbat, és boltba már célirányosan megyek :)
2015. nov. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálam ez max dezodornál és hajfestéknél van, tusfürdő, sampon, balzsam, parfüm bevett fajta van
2015. nov. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyan terméket vegyél, amit nem tesztelnek állatokon.

Már is egyszerűbb:D

DM: minden saját márkás, essence, astor, nivea

2015. nov. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Nekem azzal van gondom, amiatt vacakolok sokáig, hogy bemegyek pl sampont venni és nézhetem végig mindnek az összetételét, hogy a millió közül egyet végre találjak ami szilikonmentes, színezék, illatmentes meg hasonlók... nem sok ilyen van, pedig igen fontos dolgok ezek ha az ember nem akarja tönkretenni a haját meg a bőrét. Aztán nagyrészt mire újra megyek venni már megszűnt az a fajta amit előtte vettem és újra nézhetem végig mindet hogy hasonlót találjak. Nem értem ami jó azt miért kell megszüntetni egyáltalán.
2015. nov. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert már vannak kedvenceim, azt használom, ami bevált.

Arcápolást máshol intézem, sminkből is olyan régóta kerestem a megfelelő alapozót, korrektort, hogy inkább örülök, hogy célirányosan mehetek.


Azt vettem észre magamon, hogy pl. alapozóért simán kifizetek 10 ezret, de ha tusfürdőt veszek, a 600 forintos Palmolive-et drágállom. :)

2015. nov. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
47%
Nem annyira. Finnyás vagyok az összetevőlistára, a sokból ha 1-2-nek olyan az összetevője, amit szívesen kenek, akkor már nem olyan nehéz válogatni. Sminkből, körömlakkból, samponból viszont néha előfordul, hogy zavarba jövök. Általában neten utána nézek a termékeknek, olvasok róluk pár véleményt, és célirányosan megyek, ha valami újat meglátok, ott az üzletben gyorsan ráguglizok. Impulzusvásárlás ellen is jól működik ez a módszer :D
2015. nov. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jaj, én is pont ilyen vagyok. :D Rengeteg időt el tudok tölteni egy drogériában, nem bírom megállni, hogy ne szagolgassam végig a tusfürdőket. :D

Én még a sminkes résznél tudok elidőzni, de ott nagyon. Valahogy mindig odakeveredek, ha a DM-be megyek, akkor is, ha eredetileg nem akartam semmi sminket venni. :D

Senki nem szeret velem DM-be jönni. xDDDD

19/L

2015. nov. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Általában bevált termékeket veszek meg de ettől függetlenül, ha már ott vagyok, természetesen késztetést érzek rá, hogy mindent végigszagolgassak :D

A bőség zavara a körömlakkoknál, hajbalzsamoknál meg a tusfürdőknél szokott elkapni, sampont, sminket, parfümöt mindig ugyanazt veszem, az arclemosós sort eleve kihagyom, célirányosan megy az aloe vera gél meg a teafa szappan a kosárba azt kész.

2015. nov. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mostanában nem annyira, mert a legtöbb dologból már megtaláltam a kedvenceimet ... plusz mivel annyira nem vagyok eleresztve, a drogéria fele kiesik a szórásból. A sampon, tusfürdő az, ahol el szoktam veszni, mert kérdés, hogy mi az, amit meg tudok fizetni, és milyen illatot, textúrát szeretnék legközelebb kipróbálni.
2015. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!