Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS még csak 16 vagyok, de...

SOS még csak 16 vagyok, de mégis megjelent kettő óriási ránc a szám fölött, mit tegyek?

Figyelt kérdés
a számnál lévő nevetőráncokról(ha jól tudom így hívják őket) eddig is tudtam persze, de nem voltak ennyire durvák. ma éppen sírtam, és mikor utána belenéztem a tükörbe az ottani ráncok rettentően megerősödtek, és amikor mosolyogtam, egyszerűen magamra sem ismertem!(gondolom mert sírás közben olyan mimikám volt, és amiatt, de nem vagyok biztos) azóta lejjebb mentek, de még mindig eléggé látszanak, főleg amikor mosolygok. mit tegyek?

2015. nov. 11. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hizz egy par kilot hogy legyen a borod alatt egy kis zsir
2015. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
16 évesen, akkor ''elcseszett'' lett születésnél az arcod, azaz szüleidnél valaki eldeformált arcügyileg. Nem tudsz ez ellen sokat tenni, nekem is erős az a mimikai ráncom, én plasztikai sebésszel levetettem.
2015. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Cigizel?
2015. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
dehogyis! egyáltalán nem tervezek cigizni, főleg ilyen korban nem! ami negatív hatás ér az a stressz, kevés alváslehetőség(a napi szinten éjfélig tanulás miatt). igyekszem a lehető legtöbb folyadékot is bevinni.
2015. nov. 11. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, küldhetsz egy képet magadról üziben, és adok némi tanácsot, engem is nagyon zavart.
2015. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A megfelelő alvás nagyon sokat számít, hogy épp hogy néz ki az arcod. Nekem napokig látszik ha egyik este nagyon keveset alszom, és nekem is a nevetőráncaim mélyülnek el tőle.
2020. dec. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!