Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Holnap megyek bayalage hajat...

Holnap megyek bayalage hajat csináltatni, meg fogom bánni?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék már ilyet, de félek,hogy rosszul jön ki esetleg sárgás lesz.

mit gondoltok? Barna hajam van, bele 2-3 árnyalattal világosabbat akarok.

[link]


2015. nov. 12. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Megmutatod a képet, megmondod, hogy semmiképp ne legyen sárgás. Ha szőkítéssel csinálják, akkor utána kell színezni is, némelyik fodrász ezt nem szokta. (na akkor lesz sárga)
2015. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neeem! Dehogy fogod megbánni! Nekem ilyen van, és egyszerűen imádom, még soha nem volt ilyen szép, sokkal természetesebb, mint a melír. De nagyon ügyes fodrász kell a tökéletes eredményhez!
2015. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem,köszi!

Régebb volt ombre, szőkítéssel,de sárga lett.Most hallottam,hogy a szőke festék erősebb oxival is világosít,és gondoltam így jobb lesz.

Utolsó, neked hogyan csinálták?Nem lett sárga?

2015. nov. 12. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem alapból szőke hajam van, abba kerültek világosabb csíkok. Egyáltalán nem lett sárga, nagyon szép, természetes napszítta hatása van. Viszont fogalmam sincs hogyan csinálta a fodrász, rábíztam magam, nem kérdeztem mwg.
2015. nov. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!