Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy procedúra lesz megcsináln...

Nagy procedúra lesz megcsinálni a hajam?

Figyelt kérdés
Jelenleg a fejem tetején az eredeti barna hajszínem van,fele pedig szőkitett. Nagy divat lett,megcsináltattam,de nagyon ráuntam,ki szeretném szőkiteni az egész hajam. 3 x volt szükség leszívatásra. kb. így néz ki most: [link] de már kiráz tőle a hideg :D
2015. nov. 12. 22:59
 1/7 anonim válasza:
65%

A barátnőmnek is pont ilyen volt! :D

ő vissza festette az eredeti hajszinére mert kezdőtött a suli és félt hogy a tanárok be szólnak hogy festesse vissza..nagyon megbánta alig várja ismét ilyen legyen! :D szerintem nagyon jól ál egy lánynak az ilyen fajta festett haj :D elég feltünő és még jól is néz ki :)

2015. nov. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hm,én is imádtam,csak valamelyik nap megláttam,hogy a cigány lányoknak is ilyen van.. kibuktam egy picit :D Nagyon vágyom arra,hogy teljesen szőke legyek. Amúgy nem száraz a hajam,használok kókusz olajat ,csodákra képes :)
2015. nov. 12. 23:10
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem az egyetlen gond itt a színekkel van. Tényleg tipikus cigányos színek ezek, de ha simán ráfestenél valami vagányabb színezőt akkor úgy nagyon jól nézne ki... halvány pirossal, kékkel főleg.
2015. nov. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem az nem tetszik hogy túl narancssárgas.

egyébként meg xarni kell a cigányokra. ha téged Nòrinak hívnak, és meghallod hogy az egyiket is, akkor nevet valtoztatsz?

amúgy be fogja fogni a barna festék, de 2-3x ujra kell majd festeni mert valószínűleg dobni fogja le.. de ez az újra festés nem azonnal kell majd, hanem lehet 2-3 hónap múlva amikor nagyon kibukkan a szokitett resz a festék alól. úgy is látni fogod majd

2015. nov. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép a hajad. Ha a szőke árnyalata nem tetszik, akkor csak kenni kell rá egy neked tetsző színezőt, az nem fog világosítani a felső részen, viszont szép árnyalatot ad az egésznek, egységes lesz. Kár lenne befesteni egyszínűre... (fodrászként mondom)
2015. nov. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Jaj, most olvastam el figyelmesen, amit írtál (előző vagyok), tehát tiszta szőke akarsz lenni. Akkor viszont már nagyon hamar látszani fog a lenövés, min. havonta kell menni fodrászhoz. Erre gondoltál?
2015. nov. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nagyon szép az eredeti hajszíned, a mostani hajadon túl nagy a kontraszt, a helyedben nem szívatnám le, hanem az alját festetném sötétebbre, de nem ombrésra, hanem copacabana festésre, tehát néhány kicsit világosan tincs majdnem egészen a tövéig fusson. Istmétlem magam, a képen nincs átmenet, túl világos az alja.
2015. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!