Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A világosbarna hajtövet is...

A világosbarna hajtövet is befogja a casting fekete illetve kékesfekete?

Figyelt kérdés
Szeretném szinezni fekete vagy kékesfeketére a hajam,és nem tudom befogná e.Mert ez kimélöbb és nem szárit,volt vadszilva 3 hétig birta,nekem tetszett nagyon,de a fekete jobb.Volt palette color gloss szinező de az kijött hamar.Segitsetek légyszives.
2010. márc. 19. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

miért ne fogná be? :)

az jóval sötétebb, tehát egyértelműen befogja! :)

2010. márc. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak mert a doboz hátulján sötétbarna hajra ajánlják.Köszi a választ.
2010. márc. 20. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, befog mindent, de aztán nem szabadulsz tőle, nem fog kimosódni!!!!
2010. márc. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Hát az nem baj ha nem jön ki mert amugy is fekete hajjal születtem csak érdekes módon kivilágosodott világosbarnára,és elég régóta vagyok már festett fekete kisebb nagyobb megszakitásokkal.A castingtól mikor vadszilva volt olyan szép volt a hajam.Ha valaki próbálta még irja meg a tapasztalatait.Köszönöm.
2010. márc. 21. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!