Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj zsíros hajon is...

Ricinus olaj zsíros hajon is ugyanúgy hat, vagy előtt azért vizezzem be a hajam?

Figyelt kérdés
Az helyzet, hogy heti 2-szer mosok hajat, és most kezdenék el ricinus olajat használni. Vasárnap, meg szerdán szoktam, ilyenkorra már szép zsíros is, de általában hétvégente itthon vagyok. Egyszerűen vasárnapra csinálhatok vele bármit bezsírosodik. Ha így rárakom az olajt és hagyom pár órát hatni, így is hat, vagy előtte nedvesítsem át a hajam?

2015. nov. 15. 12:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként a hajam picit száraz, borzas, úgy a tarkóm aljáig ér, nemrég vágattattam le, mert agyontörtem. Ma mosom először a vágás óta (szerdán volt). Igazából csak arra használnám, hogy picit nőjön, mert van pár szál, ami még így is kisebb és kiállnak. Meg, hogy véletlen se akarjon tovább törni.
2015. nov. 15. 12:42
 2/2 anonim ***** válasza:
Krémmánián olvasd el a véleményeket, rengeteg van a ricinusolajról!
2015. nov. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!