Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Illene hozzám a szőke?

Illene hozzám a szőke?

Figyelt kérdés
Sötétbarna hajam,szemem van, és elég sötét a bőröm is de azert nem fekete..Valami sötétszőke hajra gondoltam szerintetek illene hozzam?

#Fodrász-haj-hajfestés
2015. nov. 19. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de kepet kellene latni...
2015. nov. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem a festett szőke azoknak all jol, akiknek vilagos a bőrük, és eredetileg is vilagbarnas a hajuk. ha neked a természet sötétbarna hajat, szemet es sötétebb bort szant. max egy ombrésabb dolgot tudok elképzelni, de az egészet ne festesd szerintem szökere...

nekem barna hajam van, sárgás bőröm, kék szemem.. mégis pocsékul állt a festett szőke haj:/

nincs rá recept.

esetleg kerdezgesd körbe a barati korodet, csaladtagjaidat erről.. foleg az oszintebbeket. ők jobban látják rajtad

2015. nov. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
NEM. szőke csak világos szemmel és bőrrel mutat jól.
2015. nov. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2015. nov. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem. A szőke haj a világos típusnak áll jól, te nem oda tartozol.
2015. nov. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez nem attól függ, hogy milyen típus. Lehet egy kicsit attól is, de nem teljesen attól. Nekem gyerekként szőke hajam volt, nem túl világos bőröm (mármint inkább úgy fogalmaznék, gyorsan lebarnultam), és baromi sötét és nagy szemem. De mégis szőke voltam (most vöröses szőkés valami), a bőröm teljesen kifakult, csak a szeplők maradtak meg a szemszínem. Mégis jól állt a szőke, pedig mondom hogy nem voltam világos bőrű.
2015. dec. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!