Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ilyen drágák a The Body...

Miért ilyen drágák a The Body Shop termékei?

Figyelt kérdés

Egyszerűen imádom őket, de csak ritkán tudom megengedni az áruk miatt. Még szeptemberben kifogtam 2 testvaj egy áráért akciót, most bontottam fel a másodikat, így megérte. Viszont ha belegondolok, hogy alapáron 6000Ft/darab (vagy 17€, idekint, kb ugyanannyi), mindig szomorúan visszateszem a polcra.

Legutóbb egy kis kiszereléses testradírt vásároltam, de az is 5€/50ml, kisebb vagyon.


Miért ilyen drágák?


2015. nov. 21. 01:43
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Mert az emberek gyökerek és megveszik meg tehetik h ilyen árba adják
2015. nov. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

1. 27% ÁFA.

2. Gyenge forint/euró arány.

3. Mert megtehetik.


Én,egy idehaza 10+ parfümjüket vettem Londonban valami 1000 ft.-nak megfelelő fontért.

2015. nov. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ezért

[link]

+ amit az előző írt


amúgy, nem extra drágák, ha figyelembe veszed, hogy pl pont a testvajól jóval kevesebb is elég, mint egy noname testápolóból

2015. nov. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
brand..
2015. nov. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!