Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz, hámló, érzékeny,...

Száraz, hámló, érzékeny, sebes kézre tudtok ajánlani hatásos kézkrémet?

Figyelt kérdés
Pár hete konyhalány vagyok, főleg mosogatok, és nem kicsit tönkrement tőle a kezem. A cég nem biztosít munkavédelmi kesztyűt, csak orvosi gagyit ami nem ér semmit, csak jobban kiázik benne a kezem. Elhatároztam, hogy szerzek kesztyűt, de attól a kezem még hámlik, és a meleg vizes fürdéstől is iszonyú érzékeny. Dehidratált, lipidrétege kb. 0. Több krémem is van, de egyik sem hozza rendbe, csak 1-2 hétig úgy ahogy szintentartották a dolgot. Tudtok vmi tényleg hatásosat? Argánolajjal is bekentem, kb. 2 órára puha lett és ennyi.
2015. nov. 21. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Körömvirág otthonra, és paraffinos kezelés kozmetikusnál!
2015. nov. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tesómnak is irtó száraz a keze, neki az Avonos kézkrémek váltak be!:)
2015. nov. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Nekem minden télen előjön a hidegtől és igazából tök mindegy mit kenek rá,ideig óráig jó,de ha elfelejtem bekenni,vagy kezet mosok,mosogatok akkor ugye lejön és nem sokat segít...de 2 krém van ami tényleg jót tesz,az egyik a körömvirág kenőcs (gyógyszertári,nem a 100-asból való) a másik pedig az Anaconda kézkrém zöld tubusban van,egyik sem drága.

Avonos meg akármilyen gumimacirózsafelhő illatú kézkrémet nem ajánlom tele vannak parfümmel ami még jobban kicsípi a kezed.

2015. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:
Régen az oriflame-nek volt egy nagyon jó,csak sajnos már nincsen. Azóta Neutrogena-t használok,nekem azok jók. Leginkább a kicsi,fehér,de van valamilyen bogyós gyümölcsös,az is jó.
2015. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Munkavedelmi kezkremek, olcsok es nagyon szepen helyrehozzak az igenybevett kezet
2015. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Ezek nagyon jó testes krémek, nekem nagyon száraz, ekcémás kezem van, de ők helyre szokták tenni. Az elsőt amit linkeltem új csomagolásban lehet már kapni.

2015. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hymalaya kezkrem, nivea kezkrem. vagy gyógyszertari. en ezeket hasznalom az ekcémás kezemre.
2015. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Anyum dettó ilyen munkát végez, neki az Anaconda munkavédelmi kézkrém és az Yves Rocher 2in1 árnikás kéz-ás körömápoló vált be. Az utóbbi nem olcsó, cserébe viszont nagyon tartósan hidratál. Amit még kipróbálhatsz, az a jojobaolaj, veszel rendes olajat és kézkrémbe vagy patikai alapkrémbe keversz pár cseppet, tartósabban hidratál, mint az argánolaj.

Illetve a Baleának van ureás kézkrémje, az sem rossz, csak az elégé zsíros érzetet hagy maga után.

2015. nov. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!