Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Philips Aquatouch vagy Series...

Philips Aquatouch vagy Series 5000?

Figyelt kérdés
Elektromos borotvát szeretnék vásárolni, és elég mélyen beleástam magam a témába. A probléma az lenne, hogy egy olyan borotvát szeretnék, ami az akkumulátoros működés mellett hálózatról is használható. A Philips 5000-es szériában több ilyen modell is van. Viszont borotvahabbal és géllel is szeretném használni, amire az Aquatouch modellek felelnek meg, amik viszont csak akkumulátoros módban használhatók, vezetékes használatra nem alkalmas. Kérdésem az lenne, hogy Series 5000es modellt vegyek, és nélkülözzem a habos megoldást, vagy vegyem az Aquatouchot, és bízzak abban, hogy az akkumulátor a 2 éves garancián túl is működni fog. Árban az alsó-közép kategóriát céloztam meg, nagyjából 25-40 ezer ft rá a keret. Márka adott, Philipssel teljesen elégedett vagyok.

#borotva #Philips #elektromos #Aquatouch #Series 5000
2015. nov. 22. 16:54
 1/4 anonim válasza:
masodik. :)
2015. dec. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. jan. 4. 09:50
 3/4 anonim válasza:
Megvetted? Es milyen?
2016. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vásároltam még meg, de a témában továbbra is érdeklődve azt a választ kaptam, hogy Aquatouch :)
2016. máj. 12. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!