Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sűrűn tusoltok/fürdötök...

Milyen sűrűn tusoltok/fürdötök mostok hajat és hány évesek vagytok? De úgy őszintén ne az általános kamu elvárásokat írjátok

Figyelt kérdés
2015. nov. 23. 13:50
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

Kamu elvárás???


Napi zuhany, heti hajmosás.

Nyáron: napi több zuhany, heti 1 samponos hajmosás és több csak "vizezés" (fenék alá érő hajjal).


30N

2015. nov. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Ezt a napit én nem hiszem el főleg ilyen hidegben még nyaron elhinném de télen... Én hetente tusolok és hetente mosok hajat 1x 1x
2015. nov. 23. 14:07
 3/39 anonim ***** válasza:

Napi fürdés majd letusolás, általában hajmosással. Nyári kánikulában akár 2 óránként frissítő zuhanyzás, beleértve a hajat is.

47F

2015. nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
90%
Hetente tusolsz??? Atya úristen milyen szagod lehet.
2015. nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

Akkor ne hidd :D


De tudod, fűtés és meleg víz is létezik a világon, még ha a tiédben nem is. :)

2015. nov. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
59%

Ja te ilyen tipikus igénytelen emberke vagy, aki azt hiszi mindenki olyan mint ő... de ez nem így van ám. Igényes ember naponta zuhanyzik.

Nem csak melegben izzad az ember, pl elrohanok a boltba máris leizzadok mert kint hideg, bent meleg van kabátban, aztán le kell mosni a dezodort is minden este, arcot is nyilván naponta kétszer kell mosni. Hajmosás attól függ gondolom kinek mikor zsírosodik, nekem heti kétszer kell mosni. Ha valaki használ hajzselét vagy akármi hasonlót azt le kell mosni a nap végén mindig.

Ez van, ez az általános normális viselkedés. Nem a heti 1 zuhany, jesszus.

2015. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 Sunshinedoll ***** válasza:

Naponta fürdök minden este, ha esetleg itthon voltam egész nap és lusta vagyok, akkor másnap reggel fürdök, heti 2-szer hajat mosok.

24L

2015. nov. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 Sunshinedoll ***** válasza:
0%

#2 #5

Te most magadnak válaszolsz másik accountról? :D lol whut

2015. nov. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

8-as,

még véletlenül sem. Az 1-es, azaz én válaszoltam az 5-ösben a kérdező hitetlenkedésére hogy hidegben is lehet (és kell) fürdeni :)

2015. nov. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi ez az álszentség hogy minden nap... Külföldön is Németorszag pl hetente fürdene meg a franciák is bevqllás szerint is
2015. nov. 23. 14:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!