Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Örökletes kopaszodás, ti...

Örökletes kopaszodás, ti hogyan dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés
Férfiak,akik ebben szenvednek,ti hogyan dolgoztátok fel? Mennyire hatott ez ki az életetekre?

2015. nov. 24. 06:19
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Akinek rendben van az önbizalma, az nem foglalkozik vele - és a biztos fellépés sokkal többet számít, mint a haj mennyisége!
2015. nov. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Amikor már nagyon látszani kezdett,akkor letoltam nullással és azóta Dzézon Sztatham stílusban nyomom.


Ismerek olyat,aki vagy 300000 ft.-t költött szerekre,de semmi hatása nem volt.

2015. nov. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Feldolgozni nem kellett, már felvoltam készülve rá :D (négy bátyám van és mind kopasz).

Nem sokban változott az életem talán csak annyiban, hogy nem járok fodrászhoz (magamnak vágom) és kevesebb sampon fogy :D

Az #1-nek igaza van, ha magabiztos vagy és ehhez egy jó stílus is társul nem lehet problémád a kopaszodással.

2015. nov. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jól mondjátok, magabiztosság kell és akkor már nincs is semmi probléma.
2015. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Szeretném én is megírni a válaszom, ha esetleg valaki majd visszaolvassa, vagy évek múltával, ne csak ilyen ''magabiztos'' válaszok legyenek itt.


Én fiatalon kezdtem el kopaszodni, csak észrevettem, hogy a szél ha szétfújja a hajam, olyan mintha kopaszodnék, aztán már bárhogy fésülgettem a hajam nem tudtam eltakarni a kopaszodó részeket, úgyhogy ne látszott volna (a folyamat néhány hónap). Kijelenthetem, hogy életem legkeményebb depressziós folyamatában vagyok jelenleg is emiatt, öngyilkosság gondolata még most is egy opció.. Talán ez a ló másik oldala, de... én tényleg elvesztettem mindent, a hajammal együtt. A barátnőmet ''látszik, hogy kopaszodsz'' (ilyen beszólást is kaptam), a barátaimat...

koravén kopaszodó srácnak tűntem, így magam is jobbnak éreztem ha nem megyek sehová. Remélem aki hasonló helyzetbe kerül, majd mint mi vagy én, ilyen egész kopaszodó hajstílussal, hogy könnyebben fogja lelkileg ezt kezelni és nem viseli meg ennyire, mint engem, úgy érzem, hogy nincs életem. Sajnálom én ilyen negatív, de mindenképpen őszinte választ tudok adni. Amit esetleg ajánlani tudok, az edzés, gyúrás megkezdése. Én vékonyalkatú, csendes, szerény srácként indultam, még jó is lett volna, ha nem jött volna a kopaszodás, komolyan mondom kiestem a saját szerepemből. ''Volt életem, és rám szabott ruhám''. Talán öngyilkos nem leszek, de megvisel nagyon és bár visszanőne, és bár ne a hajamat látnám most is a laptop billentyűzetén..:'D

2016. jan. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Remélem jobban vagy azóta.

Sajnos én is ebben a cipőben járok...

Sokáig csap sapkában mentem az utcára, hogy ne látszódjon. Tavaly ősszel már letettem a sapkát.

Probálom felvállalni. Egyre jobban viselem el magamat amikor a tükörbe nézek az 1-2mm-es hajammal. :D

Igen én is a vékonyabb típusú alkat vagyok, de elkezdtem edzeni. Már elértem a 70kg-ot... :D

Üdv,

T

2018. febr. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én írtam az #5-ös kommentet.


Akkor január 30-én volt egy öngyilkossági kísérletem, utána viszont már másképp láttam.


Bíztatnék mindenkit, és főleg minden fiatalt, aki hasonló elkeseredettség miatt jutott ide a válaszokhoz, mint mi, hogy NE adja fel.


Nagyon sok neten kutatás során, de találtam megoldást. De az első 1 év akkor is nehéz volt.


Annyira utálom a világot, amiért blokkolják az alternatív megoldásokat, csak azért, hogy a plasztikai sebészetek jól járjanak.

2018. máj. 5. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én írtam az #5-ös kommentet.



Akkor január 30-én volt egy öngyilkossági kísérletem, utána viszont már másképp láttam.



Bíztatnék mindenkit, és főleg minden fiatalt, aki hasonló elkeseredettség miatt jutott ide a válaszokhoz, mint mi, hogy NE adja fel.



Nagyon sok neten kutatás során, de találtam megoldást. De az első 1 év akkor is nehéz volt.



Annyira utálom a világot, amiért blokkolják az alternatív megoldásokat, csak azért, hogy a plasztikai sebészetek jól járjanak.


Szia. Tudom eltelt több év , viszont érdekelne mi az a megoldás amit találtál.

2022. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!