Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok ti a szátok felett...

Lányok ti a szátok felett lévő szőrt mivel szeditek? Gyanta vagy csipesz?

Figyelt kérdés
15éves vagyok és egyre jobban idegesítenek a szőrszálak félek ha kiszedem akkor meg nagyon erősen visszanő de zavar is... mit csináljak?
2010. márc. 21. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én régen leborotváltam egy párszor,jó hülye voltam,és megerősödött:SAzóta már csakis csipesszel szedem,mert ahhoz hogy letudjam gyantázni sok idő kéne hogy megnőjjön.Szerintem te inkább gyantázd le,hamarabb megvan,és ritkábban kell csinálni.És ne aggódj,nem fog megerősödni:)

16/L

2010. márc. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem megerősödött, tévedés, csak a szőr töve vastagabb, mint a vége. Nekem nincs szőr az arcomon, de a csipeszt választanám.
2010. márc. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én gyantázom, kicsit kellemetlen érzés, de utána sokáig jó
2010. márc. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én gyantázom, de ha nincs rá időm, akkor kis szőkítő rá, és annyi :)
2010. márc. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyanta. Egyetlen rántást mindenki kibír (:
2010. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!