Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvasalot szeretnék venni...

Hajvasalot szeretnék venni melyiket válasszam? Remington fizz therapy keratin vagy shine?

Figyelt kérdés

Nem várok csodát tőle hiszen nem nagyon tudom el képzelni hogy argán olaj meg olyan anyag van benne amitől később nem gondorodik be a haj . Igazából nem nagyon szoktam vasalni mostanában kb 2 éve. Regen eleg rosszul állt a hajam mindig vasaltam nem tudom mitől valtozott ez meg... De azért örülök neki.Többnyire mindenhol egyenes mostmár kivéve elől pici hullám szokott benne lenni ,igazából annyira nem is zavar mert még igy is azt hiszik hogy vasalom de néha jo lenne szög egyenes hajat varázsolni magamnak

Akinek van ilyene mondana véleményt melyik a jo, mik a tapasztalatai ?


2015. nov. 25. 14:42
 1/3 A kérdező kommentje:

Egyébként nagyon vékony szálú kevés hajam van

Sok is hullik de mar szedek haj vitamint

20eves vagyok

2015. nov. 25. 14:44
 2/3 anonim válasza:
Én a shinet ajánlom :) argán oljaos így nem roncsolja úgy a vékonyszálu hajat)
2015. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a shinet ajánlom :) argán oljaos így nem roncsolja a hajat readásul fényes és puha lesz a hajad :)
2015. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!