Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik hajstílus...

Szerintetek melyik hajstílus a legnépszerűbb?

Figyelt kérdés

16/F

Most még hosszabb hajam van...(kicsit olyan mint régen Justin Biebernek persze nem nyomok rá semmi hajlakkot)

Most már úgy gondoltam, hogy levágatom rövidre.

Mivel focizok (és ez is befolyásolt aban, hogy eljussak arra az elhatározásra, hogy levágatom) értelemszerűen valami olyat akarok amit nem kell percenként tűrőgetni, felnyalni. Nem szeretnék reggel felkelni 1 órával korábban azért, hogy belőjem ezért valami olyat javasoljatok amit nem kell (annyira) zselézni de divatos is. :) (Lehetőleg képeket)


2015. nov. 25. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Divatos? Az ecset a divat. Blöeh. Sajnos. De ha te ezt akarod...
2015. nov. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olvasom amit írtál, és rögtön eszembe jutott a raszta.

Szerintem ha hosszabb a hajad, akkor gondolkodj el ezen.

(én is rasztát szeretnék) Nem időigényes, de mégsem igénytelen, hanem szerintem stílusos.

Amúgy hozzád mennyire áll közel ez a stílus?

2015. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ~OnLány~ ***** válasza:

[link]


Szerintem (legalábbis számomra) ez szexi férfi hajviselet.

Mintha csak beletúrt volna,semmi zselézés,semmi igazgatás. Laza,férfias,irtó dögös :)


[link]


Egyszerű és nagyszerű,mégis izgató.

2015. nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!