Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak, hogy a hajam...

Mit használjak, hogy a hajam ne legyen seprűs, száraz? Próbáltam már sokféle balzsamot, sampont, de egyik sem használt, ugyanolyan "kócos, seprűs" mint máskor! Nem is tudom kibontani, mert olyan fénytelen és szalmaboglyaféle!

Figyelt kérdés
Hátközépig ér a hajam,3 napja festett sötétbarna!Valakinek valami tippje,ami kipróbált és hatásos?
2015. nov. 26. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Olló, megszabadulni a száraz kócos végektől, aztán pedig kókuszolaj vagy argánolaj.
2015. nov. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sose voltam híve az otthoni pacsmagolásnak meg természetes cuccoknak, aztán a sok festéstől kezdett nagyon sprőd és ronda lenni az amúgy is vékonyszálú hajam.

Nekem a heti egy olívaolajos pakolástől lett csodaszép, fényes és ápolt a sörényem.

Egyszerűen csak vettem extraszűz olívaolajat, tettem egy tálkába kb 3-4 evőkanálnyit (kicsivel váll alá és a hajam) és CSAK a hajhosszra tettem. Alaposan bekentem, ráhúztam egy zacsit és hajgumival ráfogtam. 30 perc után mosom le, alaposan, minimum kétszer samponnal, utána a szokásos balzsamot dobom fel. Más egy használat után szebb lett a hajam, 3-4 használat után totál megújult!

2015. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Levágtuk a száraz,csúnya részt,de csak addig az egy napig volt szép!Mindenesetre ezt az olajas pakolást kipróbálom!Köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 27. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:

èn yves rocher regeneráló termékcsaladot használok.sampon,balzsam,hajmaszk,olaj.

ezenfelül természetes eredetű sörtés hajkefèt..nem vasalom,nem szárítom,festeni 1-1,5havonta festem.

mióta ezeket csinálom,jobban kifèsülhető a hajam,ès jôl is nèz ki

pár hónapja meg majd meghaltam amikor fèsülködtem,annyira húzta-nyúzta a hajam.

2015. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az én hajam is nagyon seprűs volt. Vettem ricinusolaj- argànolajas hajpakolàst, rajt hagytam minden hajmosàs előtt 2 òràt törölközővel befedve. A hajam 2-3 hasznàlat utàn szép lett. Azòta màr csak 2 hetente hasznàlom. Pingvinpatikàkba lehet kapni, a neten is webshopbòl. Illetve emelett rossmannba kaphatò Isana hajvégàpolòval ( krémes àllagú, nem kell kimosni ) kenem naponta. Az Isana teljesen megszűnteti a seprűs hajvéget. Azòta nem kell vàgni a hajam.
2016. dec. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!