Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért lett ez a haj menő...

Miért lett ez a haj menő mostanában? Nektek tetszik?

Figyelt kérdés

én elsőre borzalmasnak gondoltam. mostmár kezdem kicsit megszokni, de még mindig nem értem..


[link]

[link]


[link]

[link]



2015. nov. 27. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól már menő, hogy az egyik fast fashion modell így hordja a képeken a haját??
2015. nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
rengeteg divat szempontjából mérvadó oldalon, újságban, emberen látni, ez csak egy kiragadott példa. ne ebbe köss bele. ha gondolod, a 'menőt' tehetem idézőjelbe is.
2015. nov. 27. 11:31
 3/9 anonim ***** válasza:
A külföldi, főleg amerikai tini netcelebek felrakják instagramra,tumblrre, stb., a többiek meglátják és azt hiszik ez a menő, és ezt hordfják
2015. nov. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert baromi praktikus. Hosszú hajú sorstársaim tudják milyen, amikor két napja mostad, a teteje már zsírosodik, de a vége pedig gyönyörű még, és copfozni folyton unalmas, és hát ez is egy változatos ötlet, ami nem mutat ápolatlannak. Nem mellesleg a legtöbb embernek jól áll
2015. nov. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hosszú a hajam, valóban praktikus, bár én csak otthonra hordom így néha. Mondjuk az utcán, egyetemen még senkinél se láttam, hogy így hordja a haját.
2015. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A lány az pont az ideálom.:) A haj is tetszik.
2015. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hosszú hajam van, egyik barátnőmnél láttam, hogy így hordta. Azonnal megtetszett, mert szerintem jól néz ki és praktikus, azóta én is hordom párszor így.😊
2015. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hasonlóan kinéző, magas, babahajas lányok rám írhatnak..:) :P
2015. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem láttam sehol még, de szerintem jól néz ki, és praktikus is:)
2015. dec. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!