Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leszivattam a hajam bajban...

Leszivattam a hajam bajban vagyok. Valaki?

Figyelt kérdés
Leszivattam a hajam mert feketere volt festve es nem akarom festeni tobbe, azota viszont mosas utan osszeeagad az egesz, mintha egy nagy rago lenne benne, egy kockupac az egesz, mire kifesulom 2 marek haj kijon. Probaltam mindenfele balzsamot.

#haj #balzsam #leszivattam
2015. nov. 27. 17:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl sokáig hagytad rajta és a hajadat is feloldotta a vegyszer. Egyetlen megoldás, hogy levágatod egész rövidre és megvárod, amíg újra kinö!
2015. nov. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Fodrasz csinalta nem en
2015. nov. 27. 18:00
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor nála reklamálj, mert ez nem ilyen kellene, hoyg legyen.
2015. nov. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Reklamaltam, azt mondta meglepo mert nem volt meg ilyen nala
2015. nov. 27. 18:02
 5/15 anonim ***** válasza:
Szétégette a szőkítő. Itt már csak az olló segít. :(
2015. nov. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor Hogy van az hogy mikor 2.jara mentem festeni, a szalonban mosas utan szep selymes volt?
2015. nov. 27. 18:08
 7/15 anonim ***** válasza:
Rákent valami ápolót, kérdezd meg mi volt. Panthenol állítólag jó pl.
2015. nov. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A balzsam max ideiglenes tűzoltásnak jó. Ez már nem lehet helyrehozni, le kell vágni. Én egy éve voltam ugyanilyen helyzetben, 15 centit kellett levágni a szuperprofi fodrász munkája után. Ombre hajat szerettem volna, az átmenet szép lett, de mikor lemosta a szőkítőt, olyan volt a hajam, mint a rágó. Összetapadt, nyúlt, miközben fésülte, csomókban maradt a hajam a fésűn.
2015. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Eleve a fekete festék tönkreteszi a hajat, te ezt még le is szívattad, egyszerűen nem bírta, mindenkinek máshogy reagál a haja az énybevételre. A tied nem bírta. Ezért "kellene" minden festés, szőkítés előtt kis részen próbált végezni, de ezt senki nem csinálja. Szőkítésnél mindig nyúlós lesz a haj valamennyire, sokszor hullik. Te éppen nagyod megjártad, ha ennyire rossz a helyzet, nem sok mindent tudsz csinálni. Balzsamozhatod, de amint kiszárad, ugyan olyan gubancos lesz.
2015. nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

sajnalom:/ probalj minosegi hajregeneralo termeket hasznalni.ezen felul olajos hajpakolas minden hajmosas elott.idovel jobb lesz,de valóban a vagas segithet.

bar megjegyzem a fodràsz javasolhatott volna hajradirt,vagy koktelozast is.

amugy a leszivatott hajat ugye befestette szinnel?nem szoktak ugy hagyni

2015. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!