Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hullik a hajam már...

Nagyon hullik a hajam már régóta. Ami kihullik fehér guo mó van a végén de amit kihúzok azon nincs. Az a hajhagyma? Ami ugy jön ki vissza se nő?

Figyelt kérdés
2015. nov. 30. 07:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia nekem is rettenetesen hullik a hajam. De nekem a hajfestéktől. Nekem is szokott ilyen fehér gumó lenni a végén. Valahol azt olvastam h a hajhagyma nem hullik ki. De javitsatok ki ha tevedek. :o Jó lenne am mert már a hajam fele sincs meg.
2015. nov. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a hajhagyma rajta, lehet, hogy csak elhalt fejbőrdarab. Ha a hajhagyma kijön vagy elhal, az nem nő vissza.
2015. nov. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hullott, de mar elmult. Gyogyszertarba vettem paprika hajszeszt, hasznalt. Nem volt draga.
2015. nov. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ami hajhagymával együtt jön ki, az nem fog visszanőni, de ahogy előttem is írták, nem biztos, hogy az, lehet, hogy csak egy hámdarabka. Mivel nagy mennyiségű hajhullásról írsz, ezért szerintem menj el orvoshoz, vagy csináltass egy vérképet minél előbb. Szedhetsz vitamint is de szerintem az a legfontosabb, hogy először kiderüljön, hogy nem.e valami betegség miatt hullik ennyire.
2015. nov. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hajhagyma minden szál végén van, ettől még újra nő a haj.

De orvoshoz mindenképp menj el a hajhullással.

2015. nov. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A hajhagymával együtt kihulló haj is visszanő. Egy idő után elöregedik, elgyengül a hajhagyma és akkor az a hajszál kihullik. De a helyében új hajhagyma jön létre. Kivéve a nagyon idős embereknél, nekik már nem nagyon termelődik új hajhagyma.
2015. nov. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Voltam már minden orvosnál. Egyáltalán nem foglalkoznak az ember bajával. Szörnyű. Nem mondanak semmit
2015. nov. 30. 17:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem vashiány miatt hullik.
2015. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, vannak sz*r orvosok az tény. Akkor próbálj odafigyelni hogy egészségesen élj, étkezz rendesen, vitaminok, és használj Herba Vita hajszeszt, nekem az nagyon hasznos volt, 2 hétig használtam minden nap (nem kell kimosni), és el is múlt a hajhullásom. Nekem csomókban hullott előtte, ijesztő volt.
2015. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!