Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalót ajánlanátok?

Milyen hajvasalót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Az enyém 7 éves, a "klasszikus" Hajas Laci-féle kijelzős Bellissima, sosem szerettem, mert nem vasalta a hajamat úgy, hogy tartós is legyen az egyenesség.

A nagy vágyam, a Remington PROtect S8700 hydracare-technológiás hajvasaló, viszont az 22-23ezer forinttól kezdődik, az túl drága nekem. :(

Viszont nem szeretném 4ezer forintból megúszni a dolgot, mint legutóbb tettem, mert egy használhatatlan sz@rt sikerült vennem, ami még csak nem is állítható hőfokszabályzós és 230fokra melegszik magától, még a fejem is leégeti kb...


SZóval a lényeg az állítható hőfokszabályzás, és az, hogy tartós eredményt érjek el vele, tartson legalább 2-3 napig az egyenesség! Ha pici hullám kerül bele 2-3 nap után nem baj, viszont az eddigi hajvasalóim használhatatlanok voltak és fél óra után totál göndör lett a hajam. Egy régi barátnőmnek volt egy hajvasalója amivel szuper hatást és tartást értem el, de tőle nem tudom már megkérdezni...


Nektek milyen van amit imádtok és nagyon bevált és tartós az egyenesség?:)


2015. nov. 30. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem Vidal Sassoon van, régebbi típus, már vagy 6 éves, de szeretem, nekem a kövi hajmosásig 3-4 nap tart. Mondjuk nekem nem göndör a hajam csak hullámos.
2015. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyet vettél?


Amúgy nekem Remington s1051 hajvasalóm van, immáron 6 éve. Nagyon meg vagyok vele elégedve (brutál dús és göndör hajam van, de egy hétig simán egyenes, ha úgy van), de úgy érzem 6 év után megérdemlek egy cserét. :D Szerintem az utódja is nagyon jó lehet, 12 ezer ft körül körül van, én azt ajánlanám neked.

2016. jan. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Remington Shine Therapy-t vettem, imádom, a legjobb! Brutál egyenes hajat varázsol, és tényleg selymes, puhább a haj tőle. Nekem nagyon bevált és örülök neki :))
2016. jan. 27. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!