Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajból barnát? De hogy?

Fekete hajból barnát? De hogy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A szőkésbarna hajam most palette color shampoo "fekete csoki" színével van színezve. Szeretnék barnát újra, mert félek, hogy tönkremegy a hajam.

Középbarnára gondoltam, bár elég sötét az is.. de talán elsőnek jó lesz, hogy barnább legyek.

Szerintetek befogja majd a hajam?

Nem szeretnék használni olyat ami leszívja a feketét, mert féltem az egyébként egészséges szép hosszú hajam.

Plusz ez a hajszínező nagyon károsít? Eddig nem vettem észre, hogy eltörne a hajam, de félek hogy hosszútávon fogja bántani. Fél éve vagyok festve.



2015. dec. 2. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
ColourB4 pèldául :)
2015. dec. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barna festék nem fogja be :) hajradír vagy pár árnyalatni szôkítés, ha jó fodrászhoz mész és àpolod rendesen, nem lesz baja a hajadnak
2015. dec. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik! Mármint a ColourB4! Nem károsítja nagyon a hajam?
2015. dec. 2. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:
nem annyira mint a szőkítés, viszont pontosan be kell tartani az utasítást, különben nem lesz szép a végeredmény (foltos, nem szed le semmit), de van még ezeken kívül a c-vitaminos hajvilágosítás, nézzél utána, melyik neked a legszimpatikusabb módszer, de egy rendes fodrász lenne a legbiztosabb, megcsinálja a kívánt hajszínt, neked utána már csak a tövét kell festened, akár házilag :)
2015. dec. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem próbáld ki először a c vitamin poros leszívást...
2015. dec. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!