Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanas utáni varras pöttyök,...

Pattanas utáni varras pöttyök, hegek és piros foltok elmúlnak?

Figyelt kérdés
Kinyomkodtam az arcom, tudom nem a legjobb otlet volt, de nem bírtam elviselni.. Ugye vérzésig nyomtam és most bevarasodott.. Nagyon csúnya mivel segíthetném elő h hamarabb gyógyuljon? Ja es piros foltok jelentek meg mindenhol az arcomon, az nemtudom mitol lehet de nagyon csúnya, arra esetleg valami?:/ légyszi segítsetek

2015. dec. 5. 22:37
 1/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
Igen, elmúlnak. Nekem már annyi volt, hogy meg sem tudom mondani. Amúgy a piros pöttyök azért vannak, mert gyulladást okozott a piszok amit felvittél a kis kezeiddel a bőrödre.
2015. dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hát úgy nezki az arcom mint egy világterkep kb olyan foltos de remélem holnapra okes lesz
2015. dec. 5. 23:00
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Elmúlnak, bár egyén függő, hogy mikor. Érdemes valami gyulladáscsökkentő tartalmú terméket rákenni, BHA pl jó, vagy valamilyen zöld-tea kivonat, vagy adenozin-tartalmú krém stb., illetve a magasabb koncentrációjú C-vitaminos szérumok is segítik a sebgyógyulást.

A vörös foltok lehetnek irritácótól, allergiától, a hidegtől, lehet, hogy száraz a bőröd, esetleg sima rosacea, ezt így nem tudom megmondani, mit használj rá, de mindenképpen próbálj meg illat- és alkoholmentes, kímélő termékeket használni, hogy ne irritáld feleslegesen.

2015. dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, már valamennyivel szebb az arcom :)
2015. dec. 6. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!