Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitévő tegyek, hogy szép...

Mitévő tegyek, hogy szép hamvasszőke hajam legyen? A többi lent!

Figyelt kérdés

Rövid, sötétbarna hajam vvolt eredetileg. 5 hete be lett festve (leszívatás nélkül), platinaszőke festékkel, először szép sárga lett belőle, majd 2 hét után ugyanazzal az árnyalattal festette át a fodrász, és egy kicsit platinásabb, minimálisan sárgás árnyalatú szőke lett a hajam. Egy héttel ezután pedig egy antisárga krémhajfestékkel lehamvasítottam a hajam, úgyhogy most egy világos szalmaszőke árnyalata van. (alfaparf termékeket használtam végig). Hamvasító lila samponnal mosom, és balzsamot is használok.


Most két hete nem lett befestve.


Hogyan tovább, ha fehéres-őszes hamvasszőkét szeretnék? Egy másik fodrász ismerősöm azt mondta, hogy leszívatás nélkül az nem fog sikerülni, viszont a hajam eléggé megsínylette az eddig történteket (elég száraz és töredezett lett), és úgy tudom hogy a szőkítőpor nagyon tönkreteszi a hajat... mi tévő legyek? :( Szívassam le, vagy festessem tovább a kívánt árnyalattal? Milyen időközönként kellene a továbbiakban?

Elnézést a hosszú kérdésért, köszönöm a válaszokat előre is



2015. dec. 6. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki,hogy sötétbarnából elértél egy hamvas szőkét.Most voltam fodrásznál,és érdeklődtem a fehéres hajról azt mondta nekem még csak-csak meglehetne de az én hajam is tönkre tenné(nekem világosbarna az eredeti)Akkor gondolj bele,hogy mit tenne a te hajaddal,ha így is szétroncsolta a festék és rövid a hajad minimum 5 centit le kéne vágni.Nekem egyszer volt leszivatva a hajam 2 hónapja,azóta most kezd éledezni,de nagyon tökre vágta nem bírtam kifésülni és fele annyinak tűnt.
2015. dec. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sötétbarnát mindenképp le kell szívatni ha fehéret akarsz, másképp nem lesz olyan soha. De mivel már szőkített hajad van így nem sok marad belőle ha ezt leszívatod még. Először hagyd hogy helyrejöjjön a hajad, addig ne festegesd csak ápold, pakolások, argán olaj, stb.
2015. dec. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fodrászodtól kérdezz. Egyik ismerősöm szürkésfehérre festeti haját évek óta, és a fodrásza Alfaparfot használ.
2015. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!