Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszőkítés fodrásznál hogyan...

Hajszőkítés fodrásznál hogyan megy?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Vörösre festettem a natúr szökés-barna hajam tartós hajszinezövel (a viz nem hozza ki teljesen) aztán itthon megpróbáltam valamit ügyködni ezzel a szőkítéses dologgal de nem tett valami nagy csodát és most fodrásznál meg szeretném csináltatni:) Ugye lehetséges? Mivel még sosem voltam szőkíteni letudná valaki írni hogy hogyan megy :) ? Meg hogy mit csinál a fodrász? Utána hagyhatom úgy ahogy megcsinálta olyan színűen ? Köszönöm a válaszokat :)



2015. dec. 8. 01:28
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és még egy kérdés: Ha kiszökitik akkor azt mindig ki kell megint szökiteni ? Vagy befesthetem valami hasonlo szokere a lenovést vagy egybol az egesz hajam?:)
2015. dec. 8. 01:53
 2/4 anonim ***** válasza:

csak a szőkítès nem elèg,le is kell fedni egy színnel.

igazából a lenövès színètől függ.nyilvan fekete hajnal erdemes minden tőfestès előtt szőkíteni.de világos szokesbarna hajnál,vagyis amilyen neked van,szerintem elèg lesz után festeni.

csak jó festèkkel,a drogèriás festèkek nagy rèsze elèg gyenge.esetleg figyeld meg milyen festèkkep festi a fodrász majd.

amúgy a szőkítès hidrogèn peroxiddal ès szőkítôporral megy

2015. dec. 8. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha nem kérem hogy fesse be a fodrász :D? Akkor az nagyon szarul néz ki vagy szokták egyáltalán úgy hagyni? Az ilyen platina szökés lenne nem ? Olyan szőke szívesen lennék :) és persze a lenövést is befesteném platinaszökésre. Vagy ez így nagyon hülyeség :D?
2015. dec. 8. 03:59
 4/4 anonim ***** válasza:
èn úgy tudom szőkítès után kell rá szín. ès szebb is egy jól megválasztott mondjuk hamvas szín,mint simán a szőkîtett haj. sztem jobban is sárgul ha csak úgy hagyják. de passz,pár ève voltam szőke,akkor mindig ráfestettünk a szivatott rèszre
2015. dec. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!