Hamvasító sampon?

Figyelt kérdés
1 hete festettem be a hajam palette intensive color A10 el. De tul nagyon sárgásnak látom a hajam szeretnék fehér hajat és azt olvastam hogy ezek a hamvasíto samponok használnak. De tul sárga a hajam es arra gondoltam elötte befestem még egyszer csak valami hamvas szőke festékkel pl syoss. szerintetek befessem mégegyszer és milyen sampont vegyek amitöl fehér lesz a hajam ?

2015. dec. 9. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Syossal ne fesd be, ócska termékei vannak.
2015. dec. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel már szőkített hajad van arra mégegyszer ne kenj erős szőkítőt, max 3% oxival szívasd le. Hamvasító sampon helyett pedig folyadékot használj, szebb lesz az eredmény és azt bármibe bele is keverheted, hajpakolásba jobb mint samponba. Festéket meg fodrászkellékesből érdemes venni csak.
2015. dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!