Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell a rasztát csinálni?

Hogyan kell a rasztát csinálni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, 50 cm-es dús, hullámos/fél göndör a hajam. Tegnap egy tincset berasztáztam magamnak olyan helyen, ahol el tudom takarni. Nem lett olyan vészesen rossz. De a horgolás az nem megy jól. Milyen tű kell? 4-essel csináltam, de azzal nem tudom olyan gyorsan csak simán ki-be húzogatni a hajamban, mint ahogy a videókon láttam.

2015. dec. 12. 09:57
 1/3 anonim válasza:
Szia. A leírt adatok alapján gyönyörű raszta tincseket lehet készíteni a hajadból. :) A horgoló tű méretére nem emlékszem, hogy milyen volt amivel én csináltam, de sem túl vastag, sem túl vékony nem jó hozzá. Nem a gyorsaság a lényeg a horgolásnál, hanem az, hogy a lehető legtöbb kiálló hajszálat bele húzd a tincsbe. Majd horgolás után pici wax-al "behengergeted" és kész is. :) Kibontani sokkal nehezebb lesz mint megcsinálni.
2015. dec. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dackyy válasza:
általában 1.25 vagy 1.5-ös tűvel szoktak dolgozni :)
2016. jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dackyy válasza:
a ki-be húzkodós horgoláshoz meg inkább egy kisebb fejű tű jobb, nekem van egy 0.75-ös, azzal jól ment :) bár elég szöszmötölős :P
2016. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!