Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb termék, amit...

Mi a legjobb termék, amit eddig próbáltatok a hajápolás terén?

Figyelt kérdés

Akármi, sampon, balzsam, hajvégápoló, pakolás, ami tényleg bevált nektek, és azóta is esküsztök rá, hogy először kipróbáltátok.

Előre is köszi :)



2015. dec. 12. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:

èn az yves rocher regeneráló termékcsaladot hasznalom mostanaban:) a balzsamjat es a samponját . 840 forint(300ml sampom ès 150ml balzsam is ennyi)

emellett ha van időm, akkor a hajmosas elott pár órával olajokat is felkenek a hajamra. mosás után ilyenkor mèg puhább lesz.

próbaltam ricinusolajat,kókuszolajat,olívaolajat. ezek közül a kókuszolajat szeretem a legjobban,beszívja a hajam,ès könnyű kimosni is.

most a jojoba olajat fogom kipróbalni.

hajvègápolónak az alfaparf olaját használtam sokáig,de kb 7ezer volt a kis üveg,most nem veszem újra az ára miatt. de amíg hasznaltam nem voltak töredezett vègek. szóval tényleg jó volt,de most úgy èrzem ki tudom váltani az olajaimmal is.

2015. dec. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!