Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2x lett szokitve a hajam....

2x lett szokitve a hajam. Azota csak festeket hasznalok. Nagyon torik a hajam. Ha atfestem pl vorosre akkor jobban fog noni a hajam? A szoke festek jobban karositja a hajat mint a tobbi? (annelkul hogy poroznam)

Figyelt kérdés
2015. dec. 14. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nő a hajad ugyanúgy, csak nem látszik, mert letörik. Attól nem lesz jobb, hogy más színre fested, mert nem tud meggyógyulni.
2015. dec. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor lesz jó a hajad, ha már teljesen lenő a kiszőkített rész.

Nekem azóta selymes, fényes.

Amíg szőkítve volt, nagyon durva volt és fénytelen, mint valami szalmakazal.

Most festetem, barnára, attól semmi baja.

2015. dec. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mintha a 2. választ én írtam volna.. amíg szőkítettem majd arra festettem a szőkét, borzalmas volt a hajam. visszafestettem barnára és már a nagy része lenőtt. a barnára festett rész jó puha,selymes. az anno szőkített,most barna rész pedig szálkás,vatta szerű. alig várom hogy levágassam teljesen az eltört részt.

ha az eredeti hajszíned mondjuk sötétszőke,akkor szerintem maradhatsz a szőkénél, de célzott szőkítést már ne csinálj, csak a hajfestéket használd.

de ha az eredeti színed mondjuk fekete,akkor muszáj lesz néha szivatni is,hogy befogja a festék. ilyen helyzetben én inkább lemondanék a szőkéről. az össze-vissza tört szőke sajnos nem szép,mondom úgy,hogy én is olyan voltam.

esetleg még azt tudom mondani,hogy keress egy jó fodrászt,aki minőségi dolgokkal fest. de pl a loreal majirel festék egész jó, azt te is meg tudod venni fodrászkellékesben.

megér egy próbát

2015. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mar regen lett szokitve a hajam.de meg mindig torik.mar csak festem pedig 1.5 eve..soxor ammonia mentes festekkel de ugyanugy torik.azert gondolkodtam mas szinen hatha akkor jobban fog noni .hatha a szoke festek karosabb mint a voros
2015. dec. 14. 22:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 10 éves szőkítem a hajam. Jóminőségű festéket használj és balzsamot pakolást. Én 2-3 havonta a fodrászomhoz is elmegyek aki 1-2 cm levág az aljából amolyan egészségügyi vágás ;) nekem nem törik. De volt mikor törött. Egészséges életmód is segít, no meg némileg alapanyag kérdése is lehet...
2015. dec. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!