Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcomrol nem tünnek el a...

Arcomrol nem tünnek el a fehér foltok! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szoliba nem égtem le csak száraz a bőrőm és foltokba ledörzsölődött az arcomrol a bőr!Kérdeztem hogy mit csináljak kb decemberbe és azt mondták ne mennyek 1 hónapig szoliba!Már azóta meg se közelítettem szolit és még mindig láccanak!Egyre több is van talán nemtudom de nekem többnek tűnik!Arcradírt is használtam meg sokat mostam az arcom meg minden nem nem jön le a "barnább" bőr!Valami ötlet?Talán mennyek el szoliba és egész bebarnulhat?
2010. márc. 23. 14:36
 1/4 anonim válasza:
Amennyiben festékhiány betegségre utaló a fehér folt /általában a szem környékén kezdődik/nehezen kezelhető. Feltétlenül keress egy bőrgyógyászt !Vannak fényterápiák és gyógyszerek a csillapítására .
2010. márc. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Most olvastam a solit ,a bőrgyógyászt akkor mégjobban javaslom !!
2010. márc. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nyeld le...

vagy töröld le...

2010. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó te 1 nyomorék vagy...
2010. márc. 31. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!