Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak, epilátor arcra -...

Férfiak, epilátor arcra - tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Fiúk, férfiak, mik a tapasztalataitok arc epilálásával? Olvastam a neten olyan véleményeket, hogy nem jó, meg olyanokat is, hogy simán lehet. Van valaki, aki esetleg meg tudja írni, mennyire vált be, milyen volt? A fájdalom nem izgat, az előbb-utóbb alábbhagy, inkább attól félek, hogy esetleg nem szedi le elég jól, meg benőtt szőrszálakat hagyhat esetleg, a sűrű szőrzet miatt. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!


(Ui.: alternatívákat nem kérek. Elektrolízis, lézerezés jelenleg nem opció. Csakis arra vagyok kíváncsi, hogy az epilátortól milyen sikert várhatok. Esetleg azt is írjátok meg, hogy milyen modellt használtatok - olcsóbb vagy drágább, stb.)



2015. dec. 22. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha párom egy alkalomra elkérné az epilátoromat, rögtön dobhatnánk is ki az akció után, mert leégne a motor a borostájától. Plusz a legtöbb szálat valószínűleg csak jól megrángatná kihúzás helyett és remek gyulladást okozna.

Silk-epil 7-esem van.

2015. dec. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, de mitől lenne ennyivel rosszabb a dolog? Köszi a választ, de azért még várok olyan válaszadókra, akik tényleg kipróbálták.
2015. dec. 22. 11:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Kozmetikushoz menj arc gyantára. Az biztos leszedi és nagyon puha bőröd lesz mint a babáknak. :)
2016. jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!