Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten tudtok valahol...

Budapesten tudtok valahol olyan fodrászt, aki foglalkozik extrém hajakkal?

Figyelt kérdés
Először is boldog karit mindenkinek. :) Elsősorban lányoktól kérdezném, hogy tudnak e ilyen helyet. Mert szeretném hamvas fehérre befestetni a hajamat, daueroltatni, oldalt pedig hajtetoválást szeretnék bele csináltatni. Csak a gondom az hogy neten sok helyen érdeklődtem már és mindenhol azt mondják hogy extrém hajfestéssel (lila, zöld stb) nem foglalkoznak, sem hajtetoválással. :/ Pedig nekem mintha úgy rémlene hogy vannak olyan fodrászok is akik kifejezetten extrém hajakat csinálnak. Csak nem találok. Vagy ha lányok valaki lenne oly kedves és befestené nekem és aki profi ebben annak is örülnék. :D Köszcsike, 21 F.

2015. dec. 26. 13:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Varga Kamilla [link]

szerintem ő vállal ilyesmit

2015. dec. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!