Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrös a hátsó lyukam. És...

Szőrös a hátsó lyukam. És leszeretném borotváni. Egyedül nem tudom. Micsináljak?

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 05:24
 1/7 A kérdező kommentje:
1Hat/f
2015. dec. 27. 05:24
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Szólj anyádnak,hogy segítsen!
2015. dec. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Lány vagy?
2015. dec. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Gyantázd.
2015. dec. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért ennyire idétlenek a hozzászólások az ilyen kérdésekhez... Talán mindenki akrobata, hogy meg tudja csinálni magának, vagy mindenkinek megengedi az önbizalma, hogy elmenjen kozmetikussal gyantáztatni a fenekét... Olyan gusztustalanok vagytok, már bocsi. :(


Kérdező, ha annyira nagyon zavar, hogy ott is szőrös vagy (én is az vagyok egyébként), próbáld meg szőrtelenítő krémmel leszedni. Ha nagyon nagy, előtte ollóval vágd le amilyen rövidre tudod. Igaz, relatív gyorsan visszanő, de könnyebb, mint borotválni, meg biztonságosabb. Csak arra figyelj, hogy ha irritál a krém, akkor azonnal mosd le, és vigyázz, azért a végbélbe ne nyúlj fel. :P

2015. dec. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
a szőrtelenitő krémet nem szabad oda kenni, rá van írva!!!!
2015. dec. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

gyantáztasd le, fél perc alatt megcsinálják

különben meg fogadd el magad :)

2016. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!