Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2 éve festem a sötétszőke...

2 éve festem a sötétszőke hajamat sötétbarnával. Mit tegyek, hogy visszakapjam eredeti hajszínemet? 18/L Többi lent.

Figyelt kérdés
Most már 3 féle színben pompázik a hajam, hála az aszkorbinsavnak. 2 cm-es sötétszőke lenövés, 3 cm vörös, onnantól pedig sötétbarna, vörös foltokkal. Meg lehet menteni a hajam? Vissza szeretném kapni a sötétszőke hajam.
2015. dec. 28. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Fesd sötétszőkére,vagy várj míg lenő,esetleg szivasd le a festéket :)
2015. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hajradír kell, nem festék, se nem aszkorbinsav. Vagy inkább menj JÓ fodrászhoz.
2015. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olvastam, h sokaknak a hajradír se hatott.
2015. dec. 28. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:
én anno egy éve vettem ilyen syoss intenzív világosítót és azzal szedtem le. az eredmény vöröses világosabb haj lett. Arra vettem valamilyen hamvas hajfestéket és kb a 3. 4. festésre eltűnt belőle a vöröses pigment. Egyébként azért ajánlom ezt a syosst mert ha betartod a használati útmutatóban leírtakat akkor nem roncsolja a hajad csak minimálisan.
2015. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
vegyél colour b4-t nem roncsolja a hajat, sőt! olvass utána! kiszedi a lerakódott színt stb.
2016. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!